jeanetelife

12 POLECANYCH PRZEZ WAS HOTELI DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Dopiero co wróciliśmy z Paryża (po raz drugi), a ja powoli snuję plany kolejnych wyjazdów całą rodziną. Nic tak nie motywuje mnie do działania, jak wizja zbliżającego się wyjazdu. Poprosiłam Was niedawno o polecenie pięknych hoteli, które nie tylko nie mają przy basenie niebieskich leżaków (swoją drogą, ten wymóg wiele z Was zaintrygował), ale też oferują szereg atrakcji dla dzieci, cieszą moją duszę estetki i spełniają jeszcze kilka innych wymogów. Przygotowując to zestawienie, przy okazji wróciłam wspomnieniami do naszego wrześniowego wyjazdu do Grecji, gdzie było cudownie! Ulokowałam nasz hotel na pierwszym miejscu tego zestawienia 🙂 

Uwierzycie, że wtedy jeszcze Meliska była w brzuszku, termin porodu wydawał mi się bardzo odległy, a dziś już szukam hoteli, w których dla obu dziewczynek znajdę coś ciekawego, nie tylko dla Sarki!

W Waszych poleceniach odkryłam wiele nowych hoteli, o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia, a zachwycają! Sami zresztą zobaczcie. Planowałam dodać 5, może 7 hoteli, a wybrałam ich 12! Kilka dni temu nie sądziłam, że dziś będę marzyć o wakacjach w Turcji, w hotelu, którego nazwa przywołuje w mojej głowie sceny z najbardziej popularnego filmu – Titanic (zobaczcie pkt. 9 na liście polecanych hoteli).

Najchętniej wstawiłabym Wam tutaj całą galerię każdego hotelu, ale tak się nie da, dlatego po kliknięciu w zdjęcie, przekieruje Was na stronę danego hotelu 🙂 Mam nadzieję, że ułatwię Wam tegoroczne planowanie wakacji!

 

1. Amada Colossos Resort – GRECJA, RODOS

Nasz wrześniowy wyjazd wspominamy do dziś! Wybór tego hotelu to był strzał w 10-tkę! Dla dzieci codziennie były organizowane mini disco, występ superbohaterów (wow!) i wiele innych atrakcji!

2. Mitsis Norida Beach Hotel  – GRECJA, KOS

3. INSOTEL Tarida Beach Resort & Spa – IBIZA

4. Mitsis Blue Domes Resort & Spa – GRECJA, KOS

5. Paloma Finesse Side – TURCJA

6. Regnum Carya Golf & Spa Resort – TURCJA

7. Amara Hotel – CYPR

8. Iberostar Paraiso del Mar – MEKSYK

9. Titanic Deluxe Bodrum – TURCJA

10. GF VICTORIA – HISZPANIA, TENERYFA

11. Stella Palace -GRECJA, KRETA

12. Maxx Royal Kemer Resort – TURCJA

Który hotel skradł Wasze serce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.