Dear summer, come back please

13 listopada 2016

Kiedy za oknem deszcz na zmianę ze śniegiem pada z góry, szukam pomysłu jak być pozytywnie nastawionym na cały dzień. Poniżej wypiszę Wam kilka moich (może banalnych sposobów), aby tęsknota za latem nam nie dokuczała.

💗 Świeże kwiaty w mieszkaniu. Ożywiają pomieszczenia, przywołują wspomnienia. Moi znajomi wiedzą, że najlepszy prezentem dla mnie jest bukiet kwiatów.

💗 Chwila dla siebie. Jesień kojarzy mi się z czasem spędzonym pod delikatnym kocem, z kubkiem gorącej czekolady w ręku i dobrą książką. Na samą myśl zaczynam lubić jesień.

💗 Myśl o zbliżającym się cudownym okresie Świąt Bożego Narodzenia. Uwielbiam ten czas! To będą pierwsze Święta w nowym mieszkaniu, więc radość jest jeszcze większa. Kto będzie miał tak samo?

💗 Zmień nastawienie. Serio! Wystarczy, że przestaniemy marudzić. Ja postanowiłam, że jesień będzie okresem zmian (dobrych zmian) i powoli swój plan realizuję krok po kroku.

💗 Pamiętaj o swoich ulubionych perfumach! Piękny zapach towarzyszący mi przez cały dzień, wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Uwielbiam świeże, owocowe kompozycje zapachowe. Właśnie takie, które przywołują letnie wariacje. Właśnie takie jak Tender Love C-THRU. Nuta gruszki, mandarynki, bergamotki. Wymieszane z płatkami fiołka, jaśminu oraz nutą wanilii. I lato wróciło!

Na koniec postu mam dla Was jeszcze jedną pozytywną radę. Weźcie udział w konkursie C-THRU. Możecie wygrać zestaw kosmetyków od C-THRU oraz wiele innych cudownych nagród. Wystarczy wejść na stronę konkursu #makeastatement ((link tutaj) i stworzyć własną stylizację.

Powodzenia!

4 komentarze

 • Reply Magda 30 listopada -0001 at 00:00

  Skąd ta piękna toaletka ? dziękuję za odpowiedź 😊

 • Reply jeanetelife 30 listopada -0001 at 00:00

  Hej,
  https://www.instagram.com/m.a.k.dekor/ link do tej firmy 😊 Pozdrawiam ciepło!

 • Reply OOla_a 30 listopada -0001 at 00:00

  C-Thru to znam jedynie kolor zielony, który kojarzy mi się z młodością, liceuum:) too był ten zapach 😊

 • Reply jeanetelife 30 listopada -0001 at 00:00

  Oj tak te zapachy to też dla mnie zapachy młodości 😊

 • Leave a Reply