jeanetelife

GENDER REVEAL – CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA?

Nareszcie nadszedł dzień, kiedy możemy razem z Wami cieszyć się Naszą radosną nowiną!

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i postanowiliśmy ogłosić płeć Naszego dziecka w nader nietypowy sposób. Zorganizowaliśmy wyścig, równie nietypowymi autami. Decyzja kto pokieruje, którym autem była banalnie prosta. Kierowaliśmy się oczywiście tym, kto jaką płeć przewidywał. Ja całą sobą czułam, że będzie to dziewczynka. Natomiast Grzegorz, jak na faceta przystało liczył na powiększenie się męskiego grona. Zatriumfowało auto w kolorze różowym, a to oznacza, że pod swoim sercem noszę córeczkę!

Całość przedsięwzięcia była mocno spontaniczna, ponieważ uzależnieni byliśmy od warunków pogodowych. Z uwagi na słabe prognozy na niedzielę byliśmy zmuszeni przyspieszyć realizację o jeden dzień. W takim przebiegu zdarzeń musiałam równie spontanicznie skomponować stylizację. Na jej wybór i zakup miałam jedynie dwie godziny. Finalnie udało się uzyskać pożądany efekt, a padło na sukienkę, oczywiście w odcieniu różu. Kreacja wzorowo wpasowała się w ramy naszej sesji, wkupiła się kolorystycznie w całą otoczkę. Dziewczęca, zwiewny krój, idealny do klimatu wybranych przez nas aut.

Praktycznie w każdej mojej stylizacji nie może zabraknąć biżuterii Apart, tak było i tym razem. Główną rolę odgrywa złoty łańcuszek z zawieszką w formie wielkie litery M. Dlaczego M? Odpowiedź jest zwyczajna – M jak Mama. Dodatkowo na rękę założyłam delikatną bransoletkę, również złotą.

Dopełnieniem całego looku był kapelusz, który dodał oryginalności i całość prezentowała się bardziej charakterystycznie.

Mimo, że ten dzień nie zanosił się zbyt pozytywnie z uwagi na moje ciążowe dolegliwości, to jestem zachwycona, że udało się zrealizować wszystko zgodnie z planem, bo bawiliśmy się znakomicie. A dodatkowo mamy kolejną wartościową pamiątkę w postaci cudownych zdjęć oraz filmu. To ważne, aby z biegiem czasu móc wrócić do tych pięknych chwil z brzuszkiem.

Niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy podzielić się z Wami tą informacją i dziękujemy, że wspólnie z Nami oczekujecie na Nasze drugie szczęście.

Dajcie znać czy podoba Wam się taki klimat sesji ciążowej? Czy może preferujecie sesje z brzuszkiem w studio?

Kapelusz – LESHKA

Naszyjnik – Apart

Naszyjnik – Apart

Bransoletka – Apart

Bransoletka – Apart

Sukienka – Twinset

Szpilki – Gianvito Rossi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.