Home inspiration from Oslo

23 listopada 2016

Pozostając w tematyce mieszkań, chciałabym Wam pokazać mieszkanie, które w ostatnim czasie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Gdyby nie odległość bardzo chętnie bym je odwiedziła osobiście. Zachwytu nie byłoby końca! Mieszkanie jest zachowane w stonowanych kolorach, czyli tak jak lubię najbardziej! Moim zdaniem jest to połączeniem klasyki ze stylem nowojorskim. Ciekawe czy Właścicielka się ze mną zgodzi? Meble ze stali nierdzewnej dodają ponadczasowej elegancji. Rozmaite dodatki widoczne na każdym kroku wzbogacają wnętrze. Pokój jest pełen światła, jasny, a mimo to jest w nim przytulnie. Czy też macie ochotę usiąść na kanapie z filiżanką latte w dłoni?

Jeżeli macie pytania dotyczące wnętrza komentujcie! Postaram się uzyskać odpowiedź na każde z nich od Właścicielki. Również w tym miejscu chciałabym jej ogromnie podziękować z całą masę cudownych zdjęć. Renatko pozdrawiam Cię ciepło! Stworzyłaś cudowne wnętrze i trzeba je pokazać światu!

4 komentarze

 • Reply joana_en 30 listopada -0001 at 00:00

  piękne 😍💫
  długo sie zastanawiałam skąd znam te wnętrze 🤔🙄😋 wiem! 🤗 cudo✨

 • Reply Beata Lilith 30 listopada -0001 at 00:00

  Przepiękne mieszkanie, chłodne ale z taka ilością światła …ciepłe i przytulne 😊 Renatko, jesteś inspiracją dla mnie i zapewne nie tylko 😊 Pozdrawiam serdecznie 😊

 • Reply jeanetelife 30 listopada -0001 at 00:00

  Ja się zachwyciłam! Jak z katalogu 😊 super dodatki!

 • Reply jeanetelife 30 listopada -0001 at 00:00

  Inspiracja dla nas wszystkich 😊 Pozdrawiam ciepło!

 • Leave a Reply