Idealna sukienka na urodziny

22 maja 2017

W tym roku swoje kroki po wymarzoną sukienkę na przyjęcie urodzinowe skierowałam do wypożyczali Rent and Rule . Wybrałam małą białą, która jest niezwykle zdobna i oryginalna w swojej formie. Sukienka w formie marynarki od marki PODWIKA. Asymetryczny dół i głęboki dekolt podkreślają wszystkie kobiece atuty. Idealna na ciepły majowy wieczór! Pomimo, że sporadycznie wybieram mini to w niej czułam się wygodnie i komfortowo przez cały wieczór.

Wypożyczalnia Rent and Rule to wyjątkowa, pierwsza w Polsce wypożyczalnia sukienek i akcesoriów polskich projektantów. Stworzona dla kochających modę, stylowych kobiet, które chcą wyglądać zjawiskowo nie wydając jednocześnie fortuny na kolejną modną sukienkę. Nie trzeba martwić się o pralnię, bo jest ona w cenie. Standardowy czas wypożyczenia to 7 dni, a kwota jest uzależniona od wartości sukienki.

Na moim Instagramie od wczoraj ruszył konkurs, w którym do wygrania jest darmowe wypożycznie wymarzonej sukienki. Wierzę, że znajdziecie dla siebie kreację idealną na wyjątkową okazję. Zasady są proste!

👗 Zaobserwuj mój profil Jeanetelife oraz profil Rent and Rule.

👗 Na moim profilu, pod zdjęciem w sukience, dodaj w komentarzu informację, którą kreację chciałabyś wypożyczyć.

Na Wasze zgłoszenia czekam do 28.05. Trzymam kciuki i życzę Wam powodzenia!

3 komentarze

  • Reply luuxyaa 30 listopada -0001 at 00:00

    Sukienka idealna, elegancka w stylu Kate Middleton

  • Reply jbanaszewska 30 listopada -0001 at 00:00

    Pieknie wyglądasz! Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze! <3

  • Reply PaulaSroczynska 30 listopada -0001 at 00:00

    Cudowna 😍😍

  • Leave a Reply