NASZ WYMARZONY DOM. MOJA ŁAZIENKA.

11 września 2020

Jest i ona! Ostatnia łazienka w naszym domu.

Myślę, że kolor przewodni w łazience nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Coś czuję, że biel będzie motywem przewodnim, ale akurat w łazience planuję bawić się kolorami dodatków.

Łazienka na górze jest cała w skosie, do tego dużą jej część zabiera komin, który Ilona Wysocka sprytnie schowała pod lustrem.

Jeżeli Grzesiek może spokojnie żyć bez wanny, dla mnie to był najważniejszy wymóg. Zdecydowaliśmy na elegancką wannę wolnostojącą, która nadaje łazience niepowtarzalny styl i funkcjonalność. Oczywiście ten pokój ma mieścić wszystkie moje kosmetyki oraz posiadać duże lustro, żeby codzienna pielęgnacja sprawiała jeszcze większą przyjemność! Dlatego też wybrałam biały kolor i dużo światła. Podejrzewam, że po stresie, który przeżywamy na budowie, ta łazienka będzie moim wybawieniem. Coś mi podpowiada, że będę tam spędzać godziny.

5 komentarzy

 • Reply mama_johnego 14 września 2020 at 09:17

  Żanetka ja spokojnie w tej łazience mogłabym zamieszkać ;))) jest cudna!

 • Reply Alicja 23 września 2020 at 09:48

  Żanetko a co z różową łazienką do której szukałaś płytek? Czy będzie jeszcze trzecia łazienka Sary i to tam planujesz te płytki? Ciągle mam w pamięci projekt Olgi Nijaki z zeszłego roku z tym pięknym różem <3

 • Reply Magda 22 lipca 2021 at 11:21

  Żanetko co to za płytki i z jakiego sklepu? Łazienka jest przepiękna <3

  • Reply jeanetelife 22 lipca 2021 at 15:56

   Tubądzin.

 • Reply Katarzyna 13 listopada 2021 at 11:37

  Dzień dobry. Nie wiedziałam gdzie zapytać wiec podepnę się piątej post. W zeszłym roku polecała Pani na Instagram lampki choinkowe z jakims sterownikiem. Może pamięta Pani jakie to były lampki?
  Pozdrawiam

 • Leave a Reply