jeanetelife

WAKACJE Z DZIEĆMI

Czerwiec przepełniony jest zawsze mnóstwem emocji. Zaczynamy świętowaniem Dnia Dziecka, żeby później odliczać już tylko do wymarzonych i wyczekiwanych WAKACJI! Pisząc ten wpis do wakacji zostało równe 14 dni, a ja nadal czuję dreszcz ekscytacji jak za szkolnych czasów. To już chyba ten czas w szkole, gdzie niewiele się robi, bo wszystkie oceny już dawno są wystawione 🙂 Pamiętam te coroczne emocje i głowę pełną planów na 2 (!) wolne miesiące, które finalnie mijały jak za mrugnięciem oka. 

Teraz jako mama wiem, że odliczanie do wakacji to nie początek wolnego, a rewolucja w naszym codziennym, poukładanym życiu i obmyślanie coraz to nowych atrakcji, które w ciągu roku szkolnego spoczywają na paniach w przedszkolu/szkole. Trzeba mieć plan na każdą sytuację – na pogodę i niepogodę, na zabawę w wodzie, w piasku, w ogrodzie i na podróż. A to wszystko razy dwa – dla młodszej i dla starszej. 

Wakacje to duże logistyczne przedsięwzięcie, dlatego zabrałam się za poszukiwanie wakacyjnych niezbędników dla dziewczynek, a część z nich zebrałam, żeby może i Wam ułatwić zadanie 🙂

 

 1. Koło do pływania
 2. Koło do pływania
 3. Okulary przeciwsłoneczne
 4. Koc piknikowy
 5. Rękawki do pływania
 6. Butelka
 7. Basen
 8. Hulajnoga
 9. Zabawki do wody
 10. Piłka plażowa
 11. Domek Maileg
 12. Książka
 13. Parasol plażowy
 14. Gra planszowa
 15. Foremki do lodów
 16. Wieża z kubeczków
 17. Myszka Maileg
 18. Zabawki do piasku
 19. Gryzak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.