jeanetelife

WOW COMFORT!

Do pierwszej wspólnej sesji zainspirowała nas najnowsza kampania marki Sloggi. A to wszystko za sprawą stanika Sloggi Wow Comfort, który jest tak wygodny, że będzie go chciał przymierzyć każdy, nawet Twój chłopak!

Jeżeli jesteście ze mną dłużej to zapewne wiecie, że wygodę stawiam zawsze na pierwszym miejscu. I tak samo jest z bielizną, która ma zapewniać komfortowe samopoczucie przez cały dzień. Stanik Slogii w 100% spełnia moje oczekiwania. Łączy w sobie idealne podtrzymanie, perfekcyjne kształty i maksymalną wygodę.

Biustonosz serii Wow Comfort oferuje niezawodne podparcie, niezwykły komfort lekkości noszenia dzięki FlexiMesh. Ten materiał jest używany tylko w bieliźnie Sloggi. Klasyczny, nowoczesny design połączony z kobiecym wdziękiem. Jest przemiły w dotyku, mięciutki, dostępny w 5 kolorach! Idealny do codziennych stylizacji. Jestem pewna, że po pierwszym przymierzeniu Wasza mina będzie podobna do miny Grześka (patrz zdjęcie poniżej) 😉 Bieliznę znajdziecie w salonach Triumph.

Bielizna – SLOGGI

Fotograf – MoonGirl Photographer

Komentarze

  1. Kochani, pięknie wyglądacie! Bardzo miło się na Was patrzy. 😊 Uśmiałam się widząc zdjęcie Grześka z biustonoszem hehe. Muszę Ci powiedzieć, że zdjęcia są oszałamiająco piękne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.