ZAKOPANE | WINTER WONDERLAND

19 stycznia 2018

Może dla większości z Was zabrzmi to dziwnie, ale szczerze Wam przyznam, że stęskniłam się za prawdziwą zimą. Mróz, śnieg, słońce to dla mnie najlepsze połączenie w okresie grudzień-styczeń. Dodając do tego narty i grzane wino na stoku, byłoby jeszcze lepiej, ale to nadrobię w przyszłym roku! Śniegu w górach jest jak na lekarstwo i już 15 km od Zakopanego, w stronę Krakowa nie było po nim śladu. My akurat mieliśmy hotel w rejonie, który był pięknie zasypany, a widok z okna zapierał dech w piersi. Mogłabym mieć taki codziennie! Góry sprawiają, że zapominam o całym świecie i potrafię tam spokojnie wypocząć.

Wiem, że w internecie jest głośno o niebezpieczeństwie w górach, czyhającym na kobiety w ciąży. Słyszałyście o tym? Natomiast, jeżeli z ciążą jest wszystko w porządku, ciśnienie jest w normie, to moim zdaniem gorszym dla psychiki kobiety jest odmawianie sobie przyjemność z kilku dni spędzonych poza domem. Ja podczas pobytu w górach miałam lepsze ciśnienie niż w Warszawie. Uśmiech nie schodził mi z twarzy, a to dla brzuszka jest najważniejsze. Psychika kobiety w ciąży, podczas wahania nastrojów jest bardzo ważnym elementem, który należy pielęgnować. To wyzwanie dla obojga partnerów!

9 komentarzy

 • Reply Malwina 30 listopada -0001 at 00:00

  Żanetka, może post o Twojej codziennej pielęgnacji : twarz, włosy, ciało, makijaż. Każda kobieta lubi coś podpatrzeć u drugiej 😉 i post dotyczący pielęgnacji Kiarki – czesanie, kąpiel, jakie produkty i kosmetyki polecasz. Fajnie będzie wiedzieć 🙂

 • Reply Ola 30 listopada -0001 at 00:00

  hej! Obserwuję Cię od niedawna, ale już od początku zaczełam zaglądać tutaj i na Instagram regularnie, a to między innymi ze względu na Twój obecny stan – błogosławiony 😊 uważam, że seria postów dotyczących ciąży, przygotowań do przyjęcia maleństwa na świat, pielęgnacja ciała podczas ciąży, wszystko dotyczące najpiękniejszych 9 miesięcy uważam, że byłoby dobrym pomysłem na wpisy 😊 ściskam Cię gorąco! 😊:)

 • Reply MoniqueRehmus 30 listopada -0001 at 00:00

  Zakochałam się w tych zdjęciach 😍

 • Reply ten_blog 30 listopada -0001 at 00:00

  To nie jest dziwne. Piękna zima zawsze jest pozadana. Ale piękna, nie chlapowata i szara 😋

 • Reply malwinczi 30 listopada -0001 at 00:00

  Przepiękne zdjęcia! Kocham taki zimowy klimat i doskonale rozumiem Twój zachwyt zimą! ❄️💕 Ja chętnie bym poczytała o codziennej pielęgnacji i ulubionych kosmetykach 🙈

 • Reply vossp 30 listopada -0001 at 00:00

  Magiczne krajobrazy. Zima piękna. Chociaż nie lubię mrozu to chętnie znalazłabym się tam. Ps. moja ostatnia recenzja – https://www.brytyjka.pl/torba-meska-puma-oldschool-przeglad-fasonow-cid-206.html – torba męska Puma, nie tylko dla mężczyzny!

 • Reply Story_OfMyLife 30 listopada -0001 at 00:00

  Podobają mi się twoje wpisy. Na pewno będę do ciebie często zaglądać. Pozdrawiam i czekam na kolejne wpisy! 😚

 • Reply aga 30 listopada -0001 at 00:00

  jakie widoki <3

 • Reply czarnulaa 30 listopada -0001 at 00:00

  Ale widoki! ❤️

 • Leave a Reply